بخش‌های سازیبا

خوراکی

بخش غذا در حوزه تهیه مواد اولیه خام و ارائه پشتیبانی فنی در صنعت غذا در بازار ایران فعال است. دارای مراکز میکس و ترکیب داخلی برای تولید طعم های غذایی و افزایش ارزش غذایی به ویژه برای گوشت، اسنک، سس و سس سالاد، فرآورده های یخ زده و محصولات آماده طبخ می باشد.

آرایشی بهداشتی

گروه شرکت های سازیبا، با بهره‌ گیری از نیروهای جوان و پویا در کنار نیروهای مجرب داخلی و خارجی، همواره خود را متعهد به توسعه و پیشرفت صنایع داخلی می‌داند. این شرکت به پشتوانه عرضه خدمات و محصولات کیفی و ویژه خود، شامل ارائه مواد اولیه روز دنیا، جدیدترین دستاوردهای فنی و فرمولاسیون و اطلاعات مربوط به محصولات روز کشورهای مختلف توانسته است در بین شرکت‌ های تولیدی ذیربط به جایگاه ویژه‌ای دست یابد. همچنین در تامین مواد اولیه صنایع آرایشی و بهداشتی دارای فعالیت گسترده می‌باشد. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری تولیدکنندگان بزرگ و شناخته شده مواد اولیه در جهان، توانسته است محصولات و خدمات خود را شامل تامین مواد اولیه و لوازم بسته‌بندی و پشتیبانی فنی به مشتریان خود عرضه نماید.
 

ضدعفونی

گروه شرکت‌های سازیبا با توجه به شیوع بیماری‌ های همه‌ گیر در جامعه و لزوم توجه بیشتر به موارد بهداشتی و تاکید بر اهمیت موضوع کنترل عفونت،به کمک دانش فنی جهانی از سال ۱۳۸۴ محلول‌‌ های ضدعفونی‌ کننده خود را با نام های تجاری میکروزد و میکروزدا تولید نمود. این محصولات با بهره‌گیری از مواد اولیه با کیفیت از شناخته‌ شده‌ ترین تامین‌کنندگان روز دنیا و با استفاده از دانش جهانی توسط متخصصین ایرانی تولید می‌ شوند و در بخش‌های پزشکی، صنعتی ،دامپزشکی و عمومی-خانگی در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار می‌گیرند.

دارویی

کارخانجات تولید صنعت داروسازی برای سنتز و فرمولاسیون داروها نیاز به خرید مواد اولیه دارویی دارند که این مهم معمولا توسط شرکت ها و واردکنندگان مواد اولیه جانبی انجام میشود. شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند بایستی با صنعت، خود را به روز نگه دارند و مایحتاج را بر اساس نیاز داروئی کشور تامین کنند. شرکت دنیای سازیبای پویا در زمینه واردات و تامین مواد اولیه داروئی و افزودنی های صنعت داروسازی و مواد جانبی دارو (غیر موثر) که عموما در گروه اکسیپیان های دارویی (Excipients) قرار میگیرند، فعال است. اعتلای صنعت داروسازی و تامین مواد اولیه مورد نیاز کشور از ماموریت های این شرکت است.

خدمات آموزش و پشتیبانی

شرکت بین المللی Précon Group یک شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش می‌باشد که از سال ۱۹۹۳ در کشور هلند شروع به فعالیت کرد و با هدف “کیفیت برای آینده‌ ای بهتر” با بزرگترین شرکت های صنایع غذایی در کشورهای مختلف در حوزه‌ های کیفیت و ایمنی مواد غذایی، بهبود و ایجاد پایداری در فرآیندهای خط تولید و پشتیبانی در طول زنجیره تامین و… همکاری می‌کند.